Griffon Zuurhoudende Siliconenkit S-100 CQ – transparant 300 ml
Griffon zuurhoudende siliconenkit S-100 CQ in transparant (300 ml). Snelhardende siliconenkit met uitstekende hechting op glad oppervlak zoals glas, tegels en geglazuurd aardewerk. Ideaal voor sanitaire en glasafdichtingen bij haardinstallaties.
Griffon Zuurhoudende Siliconenkit S-100 CQ – transparant 300 ml
De Griffon S-100 CQ is een professionele zuurhoudende (acetoxy) siliconenkit die zich onderscheidt door een snelle uitharding en een bijzonder sterke hechting op gladde, niet-poreuze materialen. Deze kit is de standaardkeuze voor het afdichten van glas-op-glas verbindingen, tegelwerk en geglazuurd sanitair.
Bij haardinstallaties komt deze kit tot zijn recht bij het afwerken van glazen haardschermen, het afdichten van tegels rondom een inbouwhaard of het plaatsen van glazen vloerplaten. De transparante uitvoering zorgt voor een onopvallende naad die niet afleidt van de afwerking.
Let op: zuurhoudende kits zijn niet geschikt voor gebruik op natuursteen, marmer, beton of metalen die gevoelig zijn voor corrosie. Kies in dat geval voor de zuurvrije S-200 CQ variant. De koker van 300 ml past in een standaard kitpistool en is geschikt voor professionele en particuliere toepassingen.
Specificaties
| Merk | Griffon |
| Productlijn | S-100 CQ |
| Type | Zuurhoudende siliconenkit (acetoxy) |
| Kleur | Transparant |
| Inhoud | 300 ml |
| Toepassing | Glas, tegels, geglazuurd sanitair |
| Zuurhoudend | Ja |
| Niet geschikt voor | Natuursteen, marmer, corrosiegevoelig metaal |