Griffon UHU Plus Endfest 300 – 2-componenten epoxylijm 53 g
UHU Plus Endfest 300 extreem sterke 2-componenten epoxylijm (53 g / 50 ml). Eindsterkte van 300 kg/cm² voor de zwaarste verbindingen. Schokbestendig, waterbestendig en oplosmiddelvrij. Geschikt voor metaal, steen, hout, glas en kunststoffen.
UHU Plus Endfest 300 – extreem sterke 2-componenten epoxylijm 53 g
De UHU Plus Endfest 300 is een professionele 2-componenten epoxylijm die is ontwikkeld voor verbindingen die aan de allerhoogste eisen moeten voldoen. Met een eindsterkte van 300 kg/cm² behoort deze lijm tot de sterkste in zijn klasse en is hij geschikt voor (industriële) toepassingen in de elektrotechniek, metaalbewerking en automotive.
Bij haard- en kachelinstallaties biedt de Endfest 300 uitkomst voor constructieve verlijmingen waar mechanische bevestiging onmogelijk of onwenselijk is. Denk aan het permanent verlijmen van metalen ophangpunten, het herstellen van zware stenen decoraties of het verbinden van materialen die extreme belastingen moeten doorstaan. De lijm hecht op metaal, steen, beton, porselein, hout, glas en vele kunststoffen.
De verwerkingstijd (potlife) van 90 minuten geeft ruim de tijd voor nauwkeurig positioneren. Na 6 uur is de verbinding handvast, na 24 uur volledig uitgehard. De dubbelspuit van 53 g wordt verwerkt met het UHU Plus Pistool en statische mengers. Na uitharding kan de lijm worden geschuurd, gevijld, geboord en overschilderd. Temperatuurbestendig van -40 °C tot +100 °C. Niet geschikt voor PE, PP, PTFE, polystyreen en zacht PVC.
Specificaties
| Merk | UHU |
| Productlijn | Plus Endfest 300 |
| Basisgrondstof | Epoxyhars |
| Kleur | Opaak, honingkleurig |
| Inhoud | 53 g (50 ml dubbelspuit) |
| Mengverhouding | 1:1 |
| Verwerkingstijd (potlife) | 90 minuten |
| Handvast na | 6 uur |
| Eindsterkte na | 24 uur |
| Eindsterkte (aluminium) | 19 N/mm² |
| Temperatuurbestendigheid | -40 °C tot +100 °C |
| Dichtheid | ca. 1,15 g/cm³ |
| Oplosmiddelvrij | Ja |
| Overschilderbaar | Ja |